راه اندازی پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی برای یاری به نیازمندان توسط بهزیستی

به گزارش اخذ ویزا، جهت جمع آوری یاری های مردمی برای نیازمندان و جامعه هدف سازمان بهزیستی، طرح پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی از سوی سازمان بهزیستی راه اندازی شد.

راه اندازی پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی برای یاری به نیازمندان توسط بهزیستی

به گزارش اخذ ویزا، این پویش با هدف گره گشایی از مسائل نیازمندان، همچنین تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی نماینده برای سالمندان، افراد دارای معلولیت، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور راه اندازی شده است.

با راه اندازی این پویش سازمان بهزیستی به یاری مردم خیر و نیکوکار برای برطرف مسائل جامعه هدف سازمان به ویژه در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد نمود.

بر این اساس خیرین می توانند با پیوستن به این پویش یاری های خود را برای همدلی با نیازمندان و تامین نیازهای افراد تحت پوشش، به وسیله شماره کارت: 6367957070707075، کد دستوری: #97733 و یا بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه واریز و پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است، سازمان بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی و با استفاده از دستوالعمل های پیشگیرانه، از زمان شیوع بیماری کرونا تا به امروز توانسته است با مدد و فداکاری کارکنان و مددیاران خود و خیرین ، مراقبت از سالمندان، معلولان، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش را با موفقیت انجام دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 تیر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 973

به "راه اندازی پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی برای یاری به نیازمندان توسط بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی برای یاری به نیازمندان توسط بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید