سامانه شفافیت نشان دهنده اراده مدیریت شهری برای از بین بردن فضای مه آلوداست

به گزارش اخذ ویزا، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار تبریز گفت: راه اندازی سامانه شفافیت به اندازه کل درآمدهای دوره های چهارم و پنجم مدیریت شهری دست آورد داشته است.

سامانه شفافیت نشان دهنده اراده مدیریت شهری برای از بین بردن فضای مه آلوداست

به گزارش خبرنگار از تبریز؛ ایرج شهین باهر در دویست و چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به رونمایی سامانه یکپارچه املاک و مستغلات گفت: اهمیت و کارآیی سامانه های شفافیت، دستاوردی عظیم است که هرقدر از محاسن این سامانه ها بگوییم باز هم کم است.

او افزود: توصیه می کنم افرادی که به دنبال سودجویی در شهرداری هستند و هزینه های گزافی در این خصوص صرف می نمایند، از این پس، از این کار اجتناب نمایند چون پولشان هدر خواهد رفت، مگر اینکه در دوره های بعد تصمیم به حذف سامانه های شفافیت گرفته گردد.

شهردار تبریز ضمن قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر در یاری به راه اندازی سامانه شفافیت، توضیح داد: سامانه شفافیت راه را برای سوء استفاده نمایندگان بسته است و از اعضای شورای شهر می خواهم این اقدام مهم را به عنوان عملکرد مثبت شورا به مردم تبیین نمایند.

شهردار تبریز ادامه داد: از اثرات مثبت سامانه شفافیت همین بس که شهروندان بدانند ساختمان عمارت میدان ساعت که اولین بلدیه در کشور است، پس از 80 سال سند نداشت و ما در این دوره پیروز به اخذ سندش شدیم و این موضوع به تنهایی نشان می دهد که شرایط املاک شهرداری چگونه بود و ما از کجا ساماندهی املاک شهرداری را شروع نموده ایم.

او در انتها خاطر نشان کرد: سامانه شفافیت، نشان دهنده اراده مدیریت شهری برای از بین بردن فضای مه آلود و غیر شفاف است و این دوره، دوره پاکدست ترین مدیران بود که پیروز به راه اندازی سامانه شفافیت شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1860

به "سامانه شفافیت نشان دهنده اراده مدیریت شهری برای از بین بردن فضای مه آلوداست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه شفافیت نشان دهنده اراده مدیریت شهری برای از بین بردن فضای مه آلوداست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید