غبار صورتی با چاپ دوم به کتابفروشی ها آمد

به گزارش اخذ ویزا، مجموعه داستان غبار صورتی نوشته نسترن مکارمی توسط نشر آفتابکاران به چاپ دوم رسید.

غبار صورتی با چاپ دوم به کتابفروشی ها آمد

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مجموعه داستان غبار صورتی نوشته نسترن مکارمی به تازگی توسط نشر آفتابکاران به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این کتاب سال جاری به بازار آمد.

نسترن مکارمی نویسنده این کتاب، پیش از آن در سال 96، داستان بلند بن بست اردیبهشت را توسط نشر هیلا منتشر کرد که داستان زندگی زنی را شامل می شد که برای شخصیت و زندگی مستقل کوشش می کرد.

داستان های مجموعه غبار صورتی موضوعاتی، چون جنگ، جنگزدگی آدم ها، جنگ زده های خوزستان، ماجرای سینما رکس آبادان و ... را شامل می شوند. این کتاب 10 داستان را با این عناوین شامل می گردد: بوی نان سوخته، خانه اشغالی، صبرو، غبار صورتی، آخرین چاره، فیلم وسترن با طعم فلافل، گاردریل، کارمازوفیل، گِلماسه ها و محتضر.

در قسمتی از داستان غبار صورتی از این کتاب می خوانیم:.

ولی در وجود لاله دختر سرکشی بود که پایش را کرد توی یک کفش و فقط در کنکور هنر شرکت کرد و قبولی اش در رشته نقاشی به کابوسی برای رخی تبدیل شد. حالا هم با شوهرش دوتایی توی آتلیه شان کار می نمایند و زندگی شان با دوره های آموزشی می گذرد و گاه گداری هم فروش تابلویی در نمایشگاه خستگی شان را درمی برد.

شوهر لاله جوانک لاغر و لندوکی است. زیاد سیگار می کشد و تودار و کم حرف است. اغلب هشتشان گروِ نهشان است. ولی لاله از این زندگی راضی است، حالا گیرم این شرایط دور باشد از ایدئال های رخی... امیر هم که خدا می داند توی آمریکا دارد چه گِلی به سرش می گیرد. همواره چیزی بین ماندن و رفتن است، یک پایش می خواهد برگردد و پای دیگرش درجا می زند. دلش هوای وطن می نماید، ولی نمی تواند از سیتی زنی آمریکا بگذرد. درسش را تمام نموده و حالا توی شرکت ساختمانی کوچکی کاری برای خودش دست و پا نموده. سال اول اقامتش با دختر روس رنگ پریده ای همخانه شد که قد درازی داشت. به نظرم حتی چند سانتی از خود امیر هم بلندتر بود و همواره رژ لب قرمز تندی می زد.

چاپ دوم این کتاب با 118 صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت 15 هزار تومان عرضه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1279

به "غبار صورتی با چاپ دوم به کتابفروشی ها آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غبار صورتی با چاپ دوم به کتابفروشی ها آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید