متن تند و تیز شهاب حسینی درباره شایعات اخیر

به گزارش اخذ ویزا، شهاب حسینی با انتشار یک متن تند به شایعه بازی در نقش صدام واکنش نشان داد و نوشت: پیرو دفاع از خود در برابر این موج تازه حمله سایبری به این بنده کوچک، باید عرض کنم که اینجانب کوچکترین اطلاعی از فیلم مذکور نداشته و این شایعه را قویا تکذیب میکنم. چرا که مطابق مرامنامه ای که در حرفه و زندگی خود به آن پایبندم، حتی در برابر کوهی از طلا هم حاضر به ایفای نقش شخصیت های منفور تاریخ، به خصوص شخص منفوری، چون صدام که نامش با ریختن خون جوانان غیور و برومند این سرزمین عجین است، نخواهم شد.

متن تند و تیز شهاب حسینی درباره شایعات اخیر

غرض ورزان بیماری که مدام در پی ایجاد شبهه و حمله به شخصیت اجتماعی اینجانب با روش های تازه و عجیب در تلاشند، از شناخت کافی از محتوای فکری و دنیا بینی بنده دور و عاجزند که همیشه تیرشان به سنگ نشسته و در نهایت رو سیاهی نصیب آن ها بوده.

توصیه این بنده کوچک به آنان اینست که اگر آن توان و انرژی که صرف تخریب دیگران میکنید و درد بی درمان خود را به واسطه آن موقتا تسکین میبخشید، صرف امور کار و زندگی خود میکردید، شاید امروز شما نیز از نعمت رضایتمندی در زندگی خود بهره ای داشتید که دیگر شفای خود را در زهرآب کین و بخل و حسد جستجو نمیکردید.

حال آنکه بر عکس شما حس بنده کوچک برای شما ترحم است و برایتان به جهت شفای عاجل و کامل به درگاه خدا دعا میکنم. بلکه از آتش درون خویش رهایی یابید. انشالله.

با احترام، سید شهاب الدین حسینی.

اخیرا چند خبرگزاری نوشتند:

اخیراً عکس هایی از حضور شهاب حسینی در تمرین تیم پیکان در فضای مجازی منتشر شد که چهره تازه او سوژه شوخی بسیاری از کاربران فضای مجازی شد. گویا شهاب حسینی در گریم صدام است. حامد بهداد در نقش قصی صدام، کامران تفتی در نقش عدی صدام وسعید راد در نقش عزت ابراهیم درفیلمی به نام عامل اعصاب (اشاره به بمباران شیمیایی حلبچه) بازی خواهند کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1402 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2422

به "متن تند و تیز شهاب حسینی درباره شایعات اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن تند و تیز شهاب حسینی درباره شایعات اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید