مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

به گزارش اخذ ویزا، بسیاری از خریداران انتظار دارند که در زمان بازسازی خانه هزینه ها دقیقا همانی شود که محاسبه می کردند؛ اما باید گفت تقریبا پانزده درصد هزینه ها را باید برای هزینه بازسازی غیر منتظره کنار گذاشت. برای مثال شما دیواری را خراب می کنید تا برای آن یک جایگزین قرار دهید. در این زمان متوجه می شوید که سیم کشی خانه هم مشکل دارد، بنابراین مجبور می شوید مقداری از هزینه های خود را صرف برطرف کردن این مسئله نمایید، پس حتما در زمان بازسازی منزل به هزینه های غیر منتظره هم فکر کنید.

مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی منزل خود شما باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید و با او به یک تفاهم کاری برسید. این موارد می توانند شامل انتخاب نوع و طرح کابینت و کمد، هزینه های نصب، طبقه بندی کارها و برنامه زمان بندی کارها شود. اگر پیمانکار توضیحات کافی برای طراحی خانه یا ضمانتی برای پایان کار ندارد، توصیه می کنیم به سراغ یک پیمانکار دیگر بروید، چرا که چنین پیمانکاری بازسازی خانه شما را دست کم گرفته است.

جاناتان معتقد است که بسیاری از مشتریان چیزهایی را نادیده گرفته و آنها را در بازسازی خانه خود در نظر نمی گیرند؛ برای مثال معمولا برای بازسازی حمام به افراد پیشنهاد می دهد که لایه ای در زیر کاشی های حمام اضافه شود تا باعث تقویت زیرساخت کف حمام و جلوگیری از ترک خوردن و نشت آب به درون کاشی ها شود. او گاها به خریداران می گوید که با صرف هزینه ای نه چندان زیاد می توانند این کار را انجام دهند و در مقابل عمر حمام خود را بالا ببرند، با این وجود بسیاری از افراد چنین چیزهایی را بی اهمیت دانسته و به راحتی از کنارشان می گذرند.

منبع مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2035

به "مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید