ملی پوش کشتی فرنگی: اگر قهرمان جهان نشوم کشتی را کنار می گذارم

به گزارش اخذ ویزا، سعید عبدولی ملی پوش کشتی فرنگی گفت: اگر نتوانم در رقابت های جهانی نورسلطان به مقام قهرمانی برسم باید کشتی را کنار بگذارم و به دنبال زندگی ام بروم.

ملی پوش کشتی فرنگی: اگر قهرمان جهان نشوم کشتی را کنار می گذارم

به گزارش گروه رسانه های اخذ ویزا، سعید عبدولی در گفت وگو با میزان، در خصوص آخرین وضعیت خود قبل از اعزام به رقابت های جهانی نورسلطان، گفت: خوشبختانه مصدومیتی ندارم و با توجه به تمرینات سنگین و هدفمندی که پشت سر گذاشته ام در شرایط بسیار خوبی برای حضور در رقابت های جهانی قرار دارم و امیدوارم در فاصله کوتاهی که تا مسابقات جهانی باقی مانده اتفاق خاصی رخ ندهد تا بهترین نتیجه را به دست بیاورم.

وی در ادامه گفت: به کسب مدال طلا بسیار امیدوار هستم و اگر بتوانم به مدال طلای این دوره از رقابت ها برسم، برای حضوری پیروز در المپیک 2020 توکیو به وزن 77 کیلوگرم خواهم رفت و در این وزن با حریفان مبارزه خواهم کرد. اگر هم نتوانم در رقابت های جهانی نورسلطان به مقام قهرمانی برسم باید کشتی را کنار بگذارم و به دنبال زندگی ام بروم چرا که هیچ عنوانی جز قهرمانی به من انگیزه نمی دهد تا در کشتی بمانم و برای حضور در المپیک تلاش کنم. مسائل زیادی دارم که واقعا مرا آزار می دهند و فقط قهرمانی در رقابت های جهانی می تواند این امید را به من بدهد که تا المپیک به کشتی دریافت ادامه بدهم.

ملی پوش کشتی فرنگی در خصوص حریفانش در رقابت های جهانی گفت: با همه حریفان کشتی گرفته ام و به اندازه کافی از همه آنها شناخت دارم. سال گذشته هم به راحتی می توانستم مدال طلا را به دست بیاورم اما با ناداوری دستم از مدال جهانی کوتاه ماند. اینکه می گویم ناداوری شده حرف من نیست بلکه همه داورانی که فیلم آن مسابقه را دیدند گفتند حق من در آن دیدار پایمال شده است. اگر در مسابقه یک کشتی گیر حریفش را با اجرای فن به روی پل ببرد، داوران نباید تا پایان کشتی او را در خاک بنشانند اما در کشتی من با حریف ترکیه ای این قانون رعایت نشد و همین موضوع باعث شکست من در نیمه نهایی شد. البته فارع از تمام این صحبت ها باید بگویم قسمت نبود سال گذشته به مدال جهانی برسم چرا که اگر با حضور در دو اردو به مدال جهانی می رسیدم احتمالا مغرور می شدم و امسال هم تلاش زیادی نمی کردم و همان رویه را در پیش می گرفتم. مطمئنم خدا نخواست که تبدیل به یک الگوی اشتباه برای سایر کشتی گیران شوم که فکر کنند اگر سعید عبدولی با حضور در دو اردو به مدال جهانی رسیده است پس ما هم می توانیم با عبور از چنین مسیری به مدال جهانی برسیم.

عبدولی در پایان گفت: فقط به خاطر شاد کردن دل مردم می خواهیم نتایج خوبی به دست بیاوریم تا در این شرایط که مردم زیر فشارهای اقتصادی قرار دارند بتوانیم شادی را به آنها هدیه کنیم و لبخند را بر لبانشان بنشانیم. خوشبختانه تیم خوبی هم داریم و به جرات می توانم بگویم که شرایط این تیم عالی است. درست است که اکثر ملی پوشان جوان هستند اما همه آنها برای کسب مدال طلا شانس دارند. برای تک تک ملی پوشان آرزوی پیروزیت دارم و در این روزها که مصادف شده با ایام محرم، از حضرت اباعبدالله(ع) می خواهم تا دست ما را بگیرد و به ما کمک کند تا با سربلندی از رقابت های جهانی برگردیم. همچنین باید از این طریق از کادرفنی تیم ملی و همچنین مربیانم در شهرستان اندیمشک تشکر و قدردانی کنم و برای آنها آرزوی سلامتی دارم.

بازگشت به صفحه رسانهها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 409

به "ملی پوش کشتی فرنگی: اگر قهرمان جهان نشوم کشتی را کنار می گذارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش کشتی فرنگی: اگر قهرمان جهان نشوم کشتی را کنار می گذارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید