موزه های تهران تعطیل شدند خبرنگاران

به گزارش اخذ ویزا، مدیرکل موزه ها بیان کرد: تمام موزه های شهر و استان تهران از فردا (18 فروردین ماه) تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

موزه های تهران تعطیل شدند خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدرضا کارگر اطلاع داد که این تعطیلی به دنبال اعلام شرایط قرمز در تهران و بنا به دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اجرا شده است.

او درباره شرایط موزه ها در سایر شهر ها و استان های قرمز و نارنجی اظهار کرد: فعالیت موزه ها و محوطه های تاریخی در سایر شهر ها تابع نظر ستاد استانی کرونا است.

او همچنین تاکید نمود: موزه ها برای بازدیدنمایندگان تعطیل است، اما امور جاری در این مراکز بدون تعطیلی همچنان ادامه دارد و کارمندان، موزه داران، راهنمایان موزه و سایر عوامل مطابق مصوبه ستاد کرونا حضور یک سومی خواهند داشت تا به امور محوله و ارباب رجوع احتمالی رسیدگی نمایند.

تهران از هفته دوم فروردین ماه وارد شرایط نارنجی کرونا شد، با این حال موزه ها تا روز 17 فروردین ماه بدون تعطیلی به فعالیت خود ادامه دادند. تهران همچنین از روز دوشنبه (16 فروردین) وارد شرایط قرمز کرونا شده است که به دنبال آن، معاون کل وزارت بهداشت از بازگشت محدودیت ها و تعطیلی مشاغل گروه 2، 3 و 4 اطلاع داد. موزه ها براساس مصوبه ستاد ملی کرونا در گروه شغلی سه دسته بندی شده اند.

منبع: ایسنا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1763

به "موزه های تهران تعطیل شدند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه های تهران تعطیل شدند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید