نوریچ 1 - 3 منچستریونایتد؛ پیروزی در شب کابوس پنالتی ها

منچستریونایتد پیروز شد با ارائه نمایشی خوب با سه گل نوریچ را شکست دهد.

نوریچ 1 - 3 منچستریونایتد؛ پیروزی در شب کابوس پنالتی ها

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شیاطین سرخ که در روزی که در نیمه اول دو ضربه پنالتی را از دست دادند و تیم کرول بارها دروازه تیمشان را نجات داد، در نهایت پیروز شدند با سه گل نوریچ را شکست داده و شرایط خود را در جدول بهبود بخشند.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال شد، اما شیاطین سرخ بازی را در ادامه در دست گرفته و در دقیقه بیست به گل رسیدند.

روی ارسال از جناح راست، اسکات مک تومینای در محوطه جریمه نوریچ صاحب موقعیت شده و با یک چرخش خوب و ضربه ای زمینی گل اول را به ثمر رساند.

دقایقی بعد شیاطین سرخ تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفتند، اما پنالتی مارکوس راشفورد توسط تیم کرول مهار شد و بهترین فرصت برای دو برابر کردن اختلاف از دست رفت.

اما در دقیقه 30 یونایتد به گل دوم رسید. پاس فوق العاده دنیل جیمز، راشفورد را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او نیز با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

در دقیقه 33 مارکوس راشفورد یک بار دیگر در موقعیت گلزنی نهاده شد، اما این بار تیم کرول با عکس العملی خوب دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

اما در دقیقه 44 یونایتد یک بار دیگر صاحب ضربه پنالتی شد. این بار آنتونی مارسیال پشت توپ نهاده شد، اما باز هم ضربه او توسط کرول مهار شد تا یونایتد علیرغم از دست دادن دو پنالتی، با فزونی 0-2 مقابل نوریچ راهی رختکن گردد.

اولین فرصت در نیمه دوم برای نوریچ ایجاد شد، اما ضربه خوب پوکی روی پاس آرونس از بالای دروازه منچستریونایتد به بیرون رفت.

در دقیقه 55 یونایتد تا آستانه زدن گل سوم نیز پیش رفت، اما پاس دنیل جیمز و ضربه تماشایی مارسیال با مهار زیبای کرول همراه شده و این فرصت از دست رفت.

اما در دقیقه 72 یونایتد به گل سوم هم دست یافت. با پاس زیبا و پشت پای راشفورد، مارسیال در موقعیتی تک به تک و با یک ضربه چیپ پیروز شد گل سوم تیمش را وارد دروازه نوریچ کند.

اما در اواخر بازی نوریچ یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی اشتباه مک تومینای، هرناندز صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق داوید دخیا را تسلیم کرد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد پیروز شد 1-3 نوریچ را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 453

به "نوریچ 1 - 3 منچستریونایتد؛ پیروزی در شب کابوس پنالتی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوریچ 1 - 3 منچستریونایتد؛ پیروزی در شب کابوس پنالتی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید