نیکزاد: اولویت اصلی مجلس بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب است

به گزارش اخذ ویزا، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم فراوری ثروت برای بهبود شرایط معیشت مردم در کشور خواهد بود.

نیکزاد: اولویت اصلی مجلس بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب است

به گزارش گروه سیاسی اخذ ویزا اظهار کرد: اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم فراوری ثروت برای بهبود شرایط معیشت مردم در کشور خواهد بود و مجلس یازدهم با قوت این مهم را پیگیری خواهد کرد.

وی اضافه نمود: امروز دغدغه مجلس باید همگام با دغدغه اصلی رهبر معظم انقلاب باشد و عزم مجلس فعلی با تمام توان بر روی تقویت محور اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود، البته باید مراقب باشیم تا در گذر زمان مسائل غیراولویت دار جایگزین نشود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر در اولویت بودن خدمت به صاحبان اصلی انقلاب، بیان داشت: باید کاری کنیم که معیشت طبقه ضعیف بدون منت ارتقا یابد؛ انقلاب ما، انقلاب مستضعفین و زاغه نشینان بود؛ بنابراین تکلیف مجلس امروز این است که با خدمت صادقانه و کار کارشناسانه بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب را در دستور کار داشته باشد.

محور اصلی بهبود شرایط معیشت مردم، توجه به جهش فراوری

نیکزاد با اشاره به اینکه محور اصلی بهبود شرایط معیشت مردم، توجه به جهش فراوری است، توضیح داد: اضلاع به هم پیوسته در رشد مالی و فراوری ثروت برای کشور، اشتغال و فراوری هستند؛ پس باید این مولفه ها در راستای هم و درکنار یکدیگر حرکت نمایند چرا که نقص و ضعف هرکدام می تواند در کارایی دیگری اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین مسائل تکیه بر توان فراوری داخلی است که در حوزه بین المللی و صادرات باید به سمت استفاده از ظرفیت های بسیار کشور های دوست و همسایه معطوف شود؛ امروز همگان واقف به این مسئله هستند که امید به کشور هایی که نگاه خصمانه به سوی ایران دارند، چاره کار نیست و این مسئله بار ها برای همه ثابت شده است.

وجود افراد شاخص و اولویت شناس نقطه امید مجلس یازدهم

علی نیکزاد، نظام کارشناسی مجلس را برای یاری به حل دغدغه مردم، نیازمند تقویت دانست و گفت: باید هم برنامه های دولت برای حل مسائل معیشتی و رونق مالی کارشناسانه آنالیز شود و هم طرح های مناسب و کارشناسی شده در مجلس ذیل سیاست های کلی نظام که توسط رهبری تبیین شده است در موضوعات مختلف آماده شود تا شاهد بهبود فرایند مالی کشور باشیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی وجود افراد شاخص و اولویت شناس را نقطه امید دانست و اضافه نمود: ضمن تقدیر از حسن اعتماد همکاران عزیز، امیدواریم بتوانیم با برادری بر سر موضوعات اصلی مردم پافشاری کرده و بدون مصلحت اندیشی، با هم اندیشی همه سلیقه ها، مجلسی در تراز انقلاب اراده و اداره کرده و عقب ماندگی های کشور را جبران نمائیم تا لبخند رضایت بر گوشه لبان رهبری معظم انقلاب و مردم عزیز ایران بنشانیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1051

به "نیکزاد: اولویت اصلی مجلس بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکزاد: اولویت اصلی مجلس بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید