پنجمین اردوی استارت آپ در واحد قزوین به کار خود خاتمه داد

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد قزوین، در این رویداد سه روزه که با استقبال علاقه مندان همراه شد، بیش از 60 ایده مطرح شد که از میان آن ها 10 ایده برتر با آرای شرکت کنندگان انتخاب و تیم ها تشکیل شدند.

پنجمین اردوی استارت آپ در واحد قزوین به کار خود خاتمه داد

پس از 3 روز کار تیمی و پرورش ایده ها، تیم ها پیروز شدند ایده خود را به شکل محصول اولیه ارائه دهند که مورد بررسی هیات داوران قرار گرفت. در نهایت پس از انجام داوری ها، 3 تیم برتر انتخاب شده و 2 تیم هم شایسته تقدیر شناخته شدند.

تیم دایه که ایده نگهداری از کودک با استفاده از نرم افزار را ارائه داده بود، مقام اول را کسب کرد. تیم گیم تراپی که ایده فیزیوتراپی با استفاده از یک نمونه الکترونیکی و نرم افزار را ارائه کرده بود، به مقام دوم رسید و تیم کابین که بر روی برنامه مدیریت سازمانی کار کرده بود، مقام سوم را به خود اختصاص داد.

تیم های بارنت و جزوه آزاد هم که به ترتیب در حوزه مسائل باربری و سامانه دانشجویی برای تبادل اطلاعات کار کرده بودند، شایسته تقدیر ویژه شناخته شدند.

تیم های اول تا سوم این مسابقات به ترتیب سه، دو و یک میلیون تومان جایزه نقدی دریافت کردند؛ این در حالی است که تمامی تیم های شرکت کننده در این اردوی کارآفرینی می توانند از حمایت و کمک های مادی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بهره مند شوند.

شایان ذکر است در سرانجام مراسم اختتامیه، از تمامی عوامل و دست اندرکاران این اردوی کارآفرینی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1370

به "پنجمین اردوی استارت آپ در واحد قزوین به کار خود خاتمه داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین اردوی استارت آپ در واحد قزوین به کار خود خاتمه داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید