مدیرعامل اسنپ: رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد

به گزارش اخذ ویزا، شب گذشته، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در پاسخ به این سوال که چه عددی می تواند شاخص میزان بزرگی اسنپ باشد گفت: اسنپ مدت ها بود به رکورد 2میلیون سفر روزانه رسیده بود و به تازگی رکورد 2میلیون و 300هزار سفر روزانه را زده ایم. او همچنین اشاره نمود که هدف آینده این شرکت رسیدن به رکورد 3میلیون سفر روزانه است.

مدیرعامل اسنپ: رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد

مدیرعامل اسنپ در اختتامیه جشنواره وب و موبایل که یکم اسفند از ساعت 21 تا 23 به صورت زنده پخش شد درباره مدیریت یک مجموعه عظیم شرح داد: موفقیت یک جهت است و نباید رسیدن به یک مرحله از موفقیت را اتمام کار بدانیم. زمانی که فکر کنیم به موفقیت رسیده ایم همانجا نقطه شکست است.

مبارزه تا بی نهایت

محمد خلج، در پنلی با عنوان مبارزه تا بی نهایت به سوالات رضا جمیلی، مجری پنل، درباره اشک ها و لبخندهای مدیریت یک مجموعه عظیم پاسخ داد.

به گفته خلج، اسنپ به عنوان بخش خصوصی خدماتی ارائه می دهد که دولت متولی آن است، اما زمانی که

اندازه یک کسب و کار خصوصی عظیم می گردد، ترسی را با خود به همراه می آورد و همین کار را خیلی سخت می نماید. در حال حاضر شکاف عظیمی بین بخش دولتی و خصوصی وجود دارد؛ بخش خصوصی روی لبه فناوری حرکت می نماید و استانداردهای روز جهان در آن رعایت می گردد. قوانین ما باید به سمت حمایتی شدن پیش برود و بخش خصوصی نیز باید به درک مشترک از قوانین برسد.

تغییر از اپلیکیشن به پلتفرم

خلج در پاسخ به سوال جمیلی درباره احتیاج اکوسیستم به استارتاپ هایی با اندازه متوسط ولی با خدمات باکیفیت گفت: ما در حال تبدیل شدن از اپلیکیشن به پلتفرم هستیم و توانایی هایی داریم که با استفاده از آن می توانیم به این اکوسیستم یاری کنیم. احتیاجی نیست راهی را که ما رفته ایم بقیه هم طی نمایند، ما با توانمندی های خود می توانیم به استارتاپ های کوچک یاری کنیم تا وارد اکوسیستم شوند.

مدیرعامل اسنپ معتقد است اینکه یک کسب و کار بتواند احتیاجی را با روشی خلاقانه و مفید در جامعه رفع کند بسیار ارزشمند است. او در ادامه به حمایت و سرمایه گذاری اسنپ روی کسب وکارهای نوپا و کوچک مانند اسنپ دکتر اشاره نمود و گفت این رویکرد همچنان در اسنپ وجود دارد و مایل به همکاری با تیم هایی که ظرفیت و توانایی دارند هستیم.

رضا جمیلی، در گفت وگو با مدیرعامل اسنپ، این نقد را بیان کرد که رشد این استارتاپ با اینکه دستاورد عظیمی در کشور محسوب می گردد، ولی کسب و کارهای کوچک تر را تحت تاثیر قرار می دهد. خلج در پاسخ گفت: سوال من از شما این است که اگر در شرایط فعلی و با وجود کرونا شرکت هایی شبیه ما نبودند چه آسیب هایی به جامعه می رسید؟ ما می توانیم از ظرفیت تیم هایی که ایده های جدید دارند و مکمل خدمات مان هستند استفاده کنیم.

عظیم ترین دوست اسنپ

خلج در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است اسنپ به عنوان یک کسب و کار عظیم وارد بورس گردد گفت: یکی از گزینه های پیش روی اسنپ عرضه اولیه در بورس است که باعث شفافیت و سنجش بهتر می گردد.

محمد خلج در خاتمه عظیم ترین دوست اسنپ را همکارانش در این مجموعه معرفی کرد که با وجود همه دشواری ها و هجمه ها با جان و دل کار می نمایند.

در دقایق خاتمهی پنل، رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره و سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای مجازی، از راه اندازی مرکز نیکوکاری بساز اطلاع داد و از اسنپ بابت یاری 50 میلیون تومانی برای ساخت مدرسه در روستای پنجی بوک استان سیستان و بلوچستان تشکر کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1695

به "مدیرعامل اسنپ: رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل اسنپ: رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید