چرا جوانان زود می میرند؟

به گزارش اخذ ویزا، سیستم عصبی بهم ریخته است، زیرا ما در دوره استرس دائمی بسر می بریم. نسل قبلی تا این حد در مقابل پرتو هایی که ما امروزه قرار داریم قرار نداشت. این پرتو ها از طریق گوشی ها و آی پد و دیگر وسایل از این نوع پخش می شوند.

چرا جوانان زود می میرند؟

جوانان هزاره کنونی از عمر کوتاه تری در مقایسه با جوانان نسل قبلی برخوردار خواهند بود. لاریسا آلسییوا پزشک روسیه در باره بیماری هایی که جوانان امروزی اغلب به آن مبتلا می شوند تعریف کرد و در اینباره اظهارنظر نمود که تا چه اندازه پیش بینی متخصصان آمریکایی در باره سطح بالای مرگ و میر در بین جوانان هزاره کنونی به واقعیت نزدیک است.

برطبق گزارش فدراسیون آمریکایی Blue Cross Blue Shield Association، مرگ و میر در بین هزاره ای ها (نسل 1996-1981) از نسل گذشته (1980-1961) یک و نیم بار بیشتر است.

به عقیده متخصص روسیه، نسل کنونی جوانان در مقایسه با نسل قبلی از وضعیت سلامتی ضعیف تری برخوردار است که با وضع اکولوژی و کیفیت مواد غذایی و آهنگ زندگی مرتبط است. جوانان امروزی اغلب با مسائل سیستم عصبی و گوارشی روبرو هستند. علت اصلی، فست فود ها و رژیم غذایی است که مانع از رسیدن مقدار لازم ویتامین و دیگر مواد مفید به بدن می شود.

وی در ادامه افزود: سیستم عصبی بهم ریخته است، زیرا ما در دوره استرس دائمی بسر می بریم. نسل قبلی تا این حد در مقابل پرتو هایی که ما امروزه قرار داریم قرار نداشت. این پرتو ها از طریق گوشی ها و آی پد و دیگر وسایل از این نوع پخش می شوند. استفاده زیاد از آن ها راه بسوی اختلال عصبی و افسردگی و اختلالات روانی را هموار می سازد.

برای تحکیم سلامتی و افزایش زندگی باید سیستم صحیح تغذیه مطابق با ویژگی ارگانیزم برای هر فرد تنظیم شود. باید به مقدار کافی و ضروری ویتامین و بخصوص ویتامین های A, C, D. و E. بدن تأمین شود. باید 2 لیتر آب در روز نوشیده شود و خواب کافی باشد.

استراحت شبانه یک مرحله بسیار مهم برای انسان است. نباید دیرتر از ساعت 11 شب به خواب رفت. خواب باید 8 ساعت ادامه یابد.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 587

به "چرا جوانان زود می میرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا جوانان زود می میرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید