گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجادی: بهتر است در بازی های آسیایی کیفی تر شرکت کنیم، مسببان حذف نعمتی معین شده اند

به گزارش اخذ ویزا، سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی گفت: مسببان حذف زهرا نعمتی معین شده اند و گزارش آن به وزارت ورزش و کمیته المپیک ارسال خواهد شد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجادی: بهتر است در بازی های آسیایی کیفی تر شرکت کنیم، مسببان حذف نعمتی معین شده اند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نصرالله سجادی درباره عملکرد کاروان ایران تا روز هشتم بازی های آسیایی 2018 ضمن بیان این مطب گفت: عملکرد ورزشکاران نسبتاً خوب بوده است. بچه ها زحمت شان را کشیده اند، ولی با توجه به برخی از نتایج، می توانستیم رنگ مدال بهتری در برخی از رشته ها داشته باشیم.

وی در ادامه تأکید کرد: ما ارزیابی مان را از عملکرد فدراسیون ها انجام خواهیم داد، ولی آنچه مسلم است، ما در مقام اجرا نیستیم. برخی از فدراسیون ها تعدادی مدال پیش بینی نموده بودند که ما این را با گزارش عملکرد هر فدراسیون به کمیته و وزارت انتقال می دهیم و آنها می توانند هر تصمیمی بگیرند.

سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی همچین خاطر نشان کرد: برخی از رشته ها در جلساتی که قبلاً با ما داشتند نتایج دیگری را پیش بینی نموده بودند، ولی نتوانستند به آن چیزی که گفته بودند برسند و حتماً باید به آنها رسیدگی گردد.

سجادی توضیح داد: دلیل عملکرد ضعیف برخی از رشته ها باید تعیین گردد تا در آینده در خصوص آنها تصمیم درستی گرفته گردد. در بازی های آسیایی قهرمانان عنوان داری شرکت می نمایند و باید تیم ها و ورزشکاران با شرایط خوبی در مسابقات شرکت نمایند تا بتوانند مدال بگیرند.

وی اضافه نمود: سطح مسابقات آسیایی بالاست و بهتر است کیفی تر شرکت کنیم. ممکن است برخی از تیم ها در مسابقات قاره ای مدال بگیرند، ولی داستان بازی های آسیایی متفاوت است.

سرپرست کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی گفت: مسببان حذف زهرا نعمتی تعیین شده اند و در گزارش خود به کمیته و وزارت ورزش آن را اعلام خواهیم کرد. برخورد یا عدم برخورد با آنها از حوزه فعالیت من خارج است و باید وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در این مورد تصمیم بگیرند.

سجادی توضیح داد: ارزیابی های مختلفی از عملکرد تیم ها آماده شده است که همه آنها به مراجع اصلی ارسال خواهد شد. حتماً باید ارزشیابی در کار باشد و به دنبال ارزشیابی باید اقداماتی صورت بگیرد. باید دید هر فدراسیون چه عملکردی داشته است.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 639

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجادی: بهتر است در بازی های آسیایی کیفی تر شرکت کنیم، مسببان حذف نعمتی معین شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سجادی: بهتر است در بازی های آسیایی کیفی تر شرکت کنیم، مسببان حذف نعمتی معین شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید