شرایط رشته ها و نفرات اعزامی به جاکارتا تا سرانجام سال تعیین می گردد

به گزارش اخذ ویزا، شرایط رشته ها و نفرات اعزامی به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا تا انتها اسفند ماه معین خواهد شد.

شرایط رشته ها و نفرات اعزامی به جاکارتا تا سرانجام سال تعیین می گردد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تورهای بالی تابستان 99 همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران، ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک، آسیایی و پارآسیایی با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، داورزنی معاون قهرمانی، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک صبح امروز تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مسعود سلطانی فر حضور گسترده آحاد ملت در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را نشانه ای از تلاش مردم برای دفاع از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی دانست و گفت: از امروز با اراده و همت مردم گام چهلم را بر می داریم و امید داریم تا با تلاش، هماهنگی و همدلی در جهت خدمت رسانی به مردم دستاوردهای بهتری داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با تبریک پیروزیت های اخیر ورزش کشور، گفت: دوازدهمین قهرمانی فوتسال در آسیا، ایستادن هاکی بر سکوی سوم دنیا و قهرمانی تیم ملی یخ نوردی کشور در مسابقات قهرمانی آسیا کام ملت را در این روزها شیرین کرد که به جامعه ورزش به خصوص فدراسیون های مربوطه تبریک می گویم.

وی در ادامه ضمن خوشامدگویی به دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا، ابراز امیدواری کرد تا با تعامل بیشتربا فدراسیون ها ضمن برگزاری اردوهای پیروز، حضوری مقتدر و آبرومند در اندونزی داشته باشیم.

سلطانی فر با بیان این که دور نخست جلسات با فدراسیون های اعزامی به بازی های آسیایی به سرانجام رسیده و دور دوم آن شروع شده است، گفت: تصمیم گیری نهایی در مورد رشته ها و افراد اعزامی به این مسابقات تا سرانجام اسفند ماه انجام خواهد شد تا در 5 ماه نخست سال با برگزاری اردوهای مختلف به آمادگی لازم برسیم.

در ادامه این جلسه که با حضور ، عبا باباف مشاور وزیر و مدیر کل حراست، مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، علی رغبتی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت ، اشرفی دبیر کمیته ملی پارالمپیک و سید نصرالله سجادی به عنوان سرپرست کاروان اعزامی به جاکارتا تشکیل شد گزارشی اجمالی در مورد وضع رشته ها ارائه شد و سیاست های اعزام مجدداً مورد بحث و آنالیز اعضا نهاده شد.

همچنین اعضای ستاد عالی بازی های آسیایی به حضورکمی و کیفی بانوان در این بازی ها تاکید کردند.

مقرر شد در جلسه آینده ستاد، وضع کاروان اعزامی ایران به بازیهای پارآسیایی و بعضی فدراسیون ها مورد آنالیز مجدد قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 693

به "شرایط رشته ها و نفرات اعزامی به جاکارتا تا سرانجام سال تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط رشته ها و نفرات اعزامی به جاکارتا تا سرانجام سال تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید