گشایش فاینانس چینی برای 4 طرح پتروشیمی در ایران

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران: قائم مقام شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از گشایش خط اعتباری چین (فاینانس) برای چهار طرح پتروشیمی اطلاع داد.

گشایش فاینانس چینی برای 4 طرح پتروشیمی در ایران

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

محمدحسن پیوند در گفت وگو با خبرنگار مالی خبرنگاران، با اعلام اینکه خط اعتباری چین (فاینانس) برای چهار طرح پتروشیمی گشایش یافته است از طرح های مسجدسلیمان، سبلان، بوشهر و لردگان به عنوان طرح هایی که فاینانس چینی برای آنها گشایش یافته است نام برد.

وی با اظهار اینکه کار اجرای طرح واحد پتروشیمی مسجدسلیمان بیش از ده روز پیش شروع شده است گفت: کارهای اجرایی سه طرح دیگر نیز به زودی شروع می گردد.

پیوندی با بیان اینکه تا سه چهار سال گذشته روند تخصیص اعتبارات فاینانس چین بسیار کند بود اما اکنون مسائل این خط اعتباری رفع شده است، درباره حجم فاینانس چین برای چهار طرح پتروشیمی مورد نظر گفت: برای این طرح ها در مجموع دو میلیارد دلار از خط اعتباری چین استفاده خواهد شد.

قائم مقام شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با اعلام این که این فاینانس با سهم تجهیزات چینی در طرح هایی که قرار است با خط اعتباری این کشور اجرا گردد متفاوت است اعلام کرد: تجهیزات و فناوری چینی مورد استفاده در این چهار طرح متناسب با استانداردهای روز است.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 565

به "گشایش فاینانس چینی برای 4 طرح پتروشیمی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشایش فاینانس چینی برای 4 طرح پتروشیمی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید