1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی حضور پیدا می نمایند

به گزارش اخذ ویزا، هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در شهر تبریز برگزار می گردد.

1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی حضور پیدا می نمایند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از فروش محصولات دانش بنیان و معرفی ایده های فناورانه احتیاجمند برگزاری رویداد های سالانه ای است. در این گردهمایی های برگزار شده در نقاط مختلف کشور، شرکت های دانش بنیان، جوانان و مبتکرین خلاق می توانند احتیاج ها و تولیدات خود را به اشتراک بگذارند و با مشتریان بالقوه طرح ها و تولیدات فناورانه خود ارتباط برقرار می نمایند.

هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (9RINOTEX201) از جمله این رویداد ها است که با حمایت نهاد های دولتی مختلف از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری در شهر زیبا و صنعتی تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال بیش از 1600 ایده و طرح فناورانه و افزایش حضور فناوران و نمایندگان مراکز علمی و تحقیقاتی ملی از استان های دیگر از جمله نقاط قوت این رویداد محسوب می گردد. همچنین هر ساله بر تعداد شرکت نمایندگان بین الملی این رویداد افزوده می گردد.

سال جاری نیز هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در چهار بخش ایده های فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و احتیاجمندی های فناورانه در تاریخ 13 الی 17 آبان ماه در تبریز برگزار خواهد شد.

ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی بر روی یاری به تجاری سازی فناوری، بستر سازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب کار تاکید ویژه ای دارد، به همین جهت شناسایی و معرفی ایده ها و طرح های نوآورانه و اختراعات فناورانه و ایده های دانش محور در رویداد های اینچنینی را در دسوتر کار خود قرار داده است.

معرفی احتیاج های فناورانه دستگاهها، نهاد ها و بنگاه های خدماتی و تولیدی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی نیز از جمله اهداف نمایشگاه ربع رشیدی محسوب می گردد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه زون ها و بخش های تخصصی برگزار می گردد که حوزه های مختلفی مانند انرژی، نساجی، منابع آب، مهندسی پزشکی، کشاورزی، نانو، الکترونیک، میکرو الکترونیک، را در بر می گیرد. شرکت های حاضر در این رخداد تا 70 درصد از یارانه شرکت در نمایشگاه بهره مند خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 541

به "1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی حضور پیدا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی حضور پیدا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید