احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی برای سفر های بین شهری

به گزارش اخذ ویزا، وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر شرایط شهر یا استانی از نظر شیوع ویروس کرونا وخیم تر و بدتر گردد مسلما محدودیت های تردد نیز بیشتر خواهد شد و بنابراین مردم نباید با عادی انگاری سبب شکسته شدن پروتکل ها شوند.

احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی برای سفر های بین شهری

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در این باره اظهار کرد: به هیچ وجه سیاست ها و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در زمینه رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی تغییر ننموده و همچنان استان ها و مناطق مختلف بر اساس شرایط آبی، زرد، نارنجی و قرمزی که دارند پروتکل هایی برایشان تعریف شده و اجرای آن ها نیز در جریان است.

وی اضافه کرد: اختیار تصمیمات عملیاتی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به ستاد های استانی و شهرستانی واگذار شده و بر همین اساس مدیریت منطقه ای نیز به خوبی در حال اجراست، اما تقاضای ستاد ملی مقابله با کرونا و مسئولان بهداشتی این است که مردم پروتکل ها را همچنان رعایت نموده و جدی بگیرند تا با شکستن پروتکل ها و عادی انگاری، این ویروس مجددا سرکش نگردد.

اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال این وجود دارد که دوباره محدودیت های کرونایی در حوزه تردد و سفر های جاده ای بیشتر گردد؟، ادامه داد: مسلما این مسائل و بیشتر یا کمتر شدن محدودیت ها بستگی به شرایط هر منطقه و شهرستانی از نظر شیوع ویروس کرونا دارد و به عنوان مثال اگر در شهری شرایط کرونا از آبی به زرد، نارنجی یا قرمز تغییر کند، محدودیت های آن شرایط برای شهر مورد نظر لازم الاجراست و اگر برعکس این اتفاق بیافتد محدودیت ها کمتر خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: در واقع ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم جدیدی نخواهد گرفت و ضوابط و پروتکل های بهداشتی مصوب شده، بر جای خود باقی است و بسته به شرایط هر منطقه از کشور معین کننده خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1660

به "احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی برای سفر های بین شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی برای سفر های بین شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید