ازسرگیری به تدریج آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه

به گزارش اخذ ویزا، وزیر علوم با اشاره به از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن ماه گفت: آموزش دانشجویان کارشناسی نیز به تدریج حضوری خواهد شد.

ازسرگیری به تدریج آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمدعلی زلفی گل، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری به آخرین تصمیم وزارت علوم برای معین نوع آموزش دانشجویان از نیم سال پیش رو اشاره نمود و گفت: بر اساس آخرین جلسه ای که با روسای دانشگاه ها داشتیم تاکید نمودم که حتماً این مراکز آماده بازگشایی و شروع آموزش حضوری باشند و آموزش دانشجویان از بهمن ماه به صورت حضوری برگزار گردد.

وی در ادامه توضیح داد: البته ما می دانیم به علت محدودیت های خوابگاهی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای دانشجویانی که می توانند در هر کلاس درسی حاضر باشند در کنار فضا های محدود این کلاس ها، موجب می گردد دانشگاه های ما برای آموزش حضوری یک سری محدودیت هایی را ایجاد نمایند. اما به طور کلی ازسرگیری آموزش حضوری باید با تدبیر انجام بگیرد.

وزیر علوم اظهار داشت: آنچه که وزارت علوم با جدیت دنبال آن است، اینست که ما از ترم دوم یعنی بهمن ماه شاهد ازسرگیری آموزش حضوری برای مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ها هستیم و دانشجویان کارشناسی ما نیز به تدریج در این آموزش های حضوری شرکت خواهند کرد.

زلفی گل تاکید نمود: البته دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما در بسیاری از دانشگاه ها به صورت حضوری آموزش خود را شروع کردند، اما ما سعی می کنیم با مدیریت مناسبی که دانشگاه ها خواهند داشت به صورت تدریجی شاهد حضور دانشجویان با درصد های بیشتر در دانشگاه ها باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1401 بروزرسانی: 24 فروردین 1401 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2197

به "ازسرگیری به تدریج آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازسرگیری به تدریج آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید