الکترونیکی شدن صدور موافقت نامه های اصولی در اردبیل

به گزارش اخذ ویزا، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: موافقت نامه های اصولی طبق اصل 34 تسهیل در صدور مجوز های کسب و کار برای تسریع در امور سرمایه گذاران الکترونیکی شد.

الکترونیکی شدن صدور موافقت نامه های اصولی در اردبیل

به گزارش اخذ ویزا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی در جلسه هم اندیشی معاونت سرمایه گذاری با حضور عوامل امور حقوقی و معاون میراث فرهنگی بیان کرد: در جهت تسریع و تسهیل در فرایند صدور موافقت نامه های اصولی سرمایه گذاران بخش خصوصی کلیه درخواست ها به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی بیان کرد:طبق اصل 34 تسهیل در صدور مجوزهای کسب و کار و تسریع و تسهیل در بخش گردشگری که از ابتدای سال 98 در راستای تحقق دولت الکترونیک است کلیه مجوزها و موافقت نامه های اصولی سرمایه گذاران بخش خصوصی بصورت الکترونیکی انجام می شود.

محمودی اضافه کرد: در جلسه ای که در سازمان مرکزی و ادراه کل میراث فرهنگی صنایع دستی گردشگری استان اردبیل برگزار شد آموزش های لازم برای متصدیان انجام گرفت.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اضافه کرد: سرمایه گذاران موظف هستن از طریق سایت (www.my.ichto.ir)ثبت نام و مدارک لازم را بارگذاری کرده و اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان موظف هست بعد از بررسی و احراز شرایط لازم حداکثر بمدت یک هفته نسبت به صدور موافقت نامه های اصولی اقدام کنند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 291

به "الکترونیکی شدن صدور موافقت نامه های اصولی در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکترونیکی شدن صدور موافقت نامه های اصولی در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید