بازدید مدیر کل امور شاهد از مدارس شاهد تهران در اولین روز از دهه مبارک فجر

به گزارش اخذ ویزا، تهران (پانا) - در اولین روز از دهه مبارک فجرو همزمان با نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور، محمد رضا رزاقی در بازدیداز مدارس ابتدائی شهید آیت و شاهد نصر، زیبا سازی فضای آموزشی و پرورشی مدرسه از سوی دانش آموزان را موجب احساس تعلق آنها به مدرسه، معلمان و یادگیری دانست.

بازدید مدیر کل امور شاهد از مدارس شاهد تهران در اولین روز از دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران، در ادامه بازدید های اداره کل شاهد از مدارس شاهد محمد رضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران از مدارس ابتدائی شهید سید حسن آیت و شاهد نصر در مناطق 14 و 15شهر تهران بازدید کرد. در این بازدید که امینیان معاون آموزشی و پرورشی اداره کل شاهد نیز حضور داشت، خانم گرجی معاون آموزشی دبستان شاهد نصر و آقای نوروزیان مدیر دبستان شهید آیت، رزاقی را در جریان فرآیند یادگیری دانش آموزان درفضای مجازی و نحوه تعامل آنها با دانش آموزان قرار دادند.

رزاقی در این بازدید با اشاره به تاثیر رابطه عاطفی بین دانش آموزان دوره اول ابتدایی با آموزگاران گفت: در این دوره الزاما باید ارتباط تصویری برقرار گردد دیدن معلم و رفتار معلم می تواند آرامش قابل توجهی به دانش آموزان داده و یادگیری آنها را افزایش دهد.

وی همچنین با مهم دانستن نقش دانش آموزان در زیبا سازی فضای آموزشی و پرورشی مدرسه، اظهار کرد زیبایی از نظر دانش آموز آن چیزی است که خودش خلق می نماید، لذا زیبا سازی مدرسه توسط دانش آموزان، احساس تعلق آنها را به مدرسه، معلمان و یادگیری بیشتر می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1651

به "بازدید مدیر کل امور شاهد از مدارس شاهد تهران در اولین روز از دهه مبارک فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیر کل امور شاهد از مدارس شاهد تهران در اولین روز از دهه مبارک فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید