ترامپ: چرا هیچ کس مرا دوست ندارد؟

به گزارش اخذ ویزا، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا سوال پرسید که چرا محبوبیت کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت نزد مردم باید بیشتر از محبوبیت وی بابت مدیریت پاندمی کرونا باشد!

ترامپ: چرا هیچ کس مرا دوست ندارد؟

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان کنفرانسی خبری در کاخ سفید گفت: خیلی جالب است. آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت از نرخ بالای تایید و محبوبیت برخوردار است. من از این موضوع خوشحالم. چرا که به یاد داشته باشید که او برای دولت کار می کند. او با ما کار می کند. ما می توانستیم با افراد دیگری کار کنیم مجبور نبودیم با دکتر فائوچی کار کنیم. او با دولت ما کار می کند و ما بسیاری از کارهایی را که او و دیگر کارشناسان توصیه کرده اند را به خوبی انجام داده ایم.

وی اضافه کرد: او چنین درصد بالایی از تایید و محبوبیت را بدست آورده اما چرا من بابت مدیریت پاندمی کرونا چنین درصد بالای محبوبیت و تاییدی را بدست نیاوردم؟!

ترامپ به اقدامات دولت از جمله افزایش تولید ماسک، روپوش، دستگاه های تنفس مصنوعی و دیگر تجهیزات پس از انکه بیمارستان ها و رهبران ایالتی در هفته های اولیه شیوع این بیماری نسبت به کمبود این تجهیزات اساسی هشدار دادند، اشاره کرد. ترامپ همچنین به حجم بالای تست کرونایی که آمریکا انجام داده اشاره کرد.

وی گفت: خیلی کنجکاو شدم. دکتر فائوچی و دکتر دبورا بیرکس، عضو گروه ویژه مقابله با کرونا که او نیز از درصد بالای محبوبیت برخوردار شده، افرادی هستند که برای ما و با ما کار می کنند اما هیچ کس مرا دوست ندارد! این فقط می تواند به خاطر شخصیت من باشد. همین و بس.

نظرسنجی های عمومی مرتبا نشان داده که فائوچی که چهار دهه است برای انستیتو ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا کار می کند جزو قابل اعتمادترین افرادی است که در خصوص ویروس کرونتا اطلاع رسانی می کند. این در حالی است که ترامپ در مدیریت پاندمی کرونا درصد پایینی از تایید و محبوبیت را بدست آورده است.

یکی از نظرسنجی های دانشگاه کوئینیپیاک که 15 ژوئیه منتشر شد نشان داد که 67 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی به اطلاعاتی که ترامپ درباره ویروس کرونا می دهد اعتماد ندارد در حالی که 65 درصد اعلام کردند به اطلاعاتی که فائوچی می دهد اعتماد دارند.

این اظهارات ترامپ بیانگر ناراحتی و سرخوردگی اش از جایگاه فائوچی در بین مردم در بحبوحه پاندمی کروناست. ترامپ پیش تر نیز از دست معاونانش که در دوران کار برای دولت وی توجه مردم را به خود جلب کرده بودند، عصبانی و ناراحت شده بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1146

به "ترامپ: چرا هیچ کس مرا دوست ندارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: چرا هیچ کس مرا دوست ندارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید