خبرنگاران پایان ممنوعیت ورود به عربستان

به گزارش اخذ ویزا، تهران-خبرنگاران- وزارت کشور عربستان سعودی از پایان ممنوعیت ورود به این کشور از راه های هوایی ، زمینی و دریایی اطلاع داد.

خبرنگاران پایان ممنوعیت ورود به عربستان

به گزارش روز یکشنبه خبرنگاران از خبرگزاری دولتی عربستان(واس)، وزارت کشور عربستان سعودی اعلام نمود که اقدامات پیشگیرانه مربوط به تعلیق همه پروازهای هوایی بین المللی و همچنین ممنوعیت ورود به عربستان از راه های زمینی و دریایی از ساعت 11 امروز متوقف شده است.

یک منبع مسئول در وزارت کشور عربستان اعلام نمود که دولت سعودی تصمیم به انتها کار پیشگیری از شیوع گونه جدید ویروس کرونا و در نتیجه انتها تعلیق همه پروازهای هوایی بین المللی به روی مسافران خارجی و ورود به عربستان از راه های دریایی و زمینی گرفته است.

این منبع مسئول در عین حال تأکید کرد، خارجی هایی که از انگلیس و آفریقای جنوبی و یا هر کشوری که وزارت بهداشت عربستان معین نموده است، وارد اراضی عربستان می شوند، باید به مدت چهارده روز در قرنطینه باشند.

در پی شیوع گونه جدید ویروس کرونا در انگلیس و چند کشور دیگر، عربستان همه مرزهای زمینی، دریایی و هوایی خود را به مدت دو هفته به حالت تعلیق درآورد.

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس اخیرا اعلام نموده که گونه جهش یافته جدیدی از ویروس کرونا در این کشور کشف شده که سرعت شیوع آن 70 درصد بیشتر است.

پیش از این نیز، همزمان با افزایش نگرانی ها در پی شیوع گونه جدیدی از ویروس کرونا در جنوب انگلیس کشورهای هلند، بلژیک، فرانسه، ایتالیا، آلمان، ایران، کویت و ترکیه نیز پروازهای ورودی از انگلیس را ممنوع نموده بودند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1582

به "خبرنگاران پایان ممنوعیت ورود به عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پایان ممنوعیت ورود به عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید