راه اندازی سامانه پیگیری فعالسازی سیم کارت های سرپرست خانوار

به گزارش اخذ ویزا، به منظور تسهیل فعالسازی سیم کارت های ارسالی به سرپرستان خانوار، همراه اول سامانه پیگیری راه اندازی کرد.

راه اندازی سامانه پیگیری فعالسازی سیم کارت های سرپرست خانوار

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی ارسال سیم کارت های رایگان سرپرست خانوار توسط شرکت پست و با توجه به اینکه به لحاظ قانونی و برای جلوگیری از تخلفات و سوء استفاده های احتمالی، اپراتور می بایست منتظر دریافت تاییدیه احراز هویت و وصول سیم کارت به دست شخص ثبت نام نماینده از جانب شرکت پست باشد و سپس اقدام به فعالسازی سیم کارت کند، اپراتور اول سامانه ای جهت تسهیل این فرایند راه اندازی کرد.

سرپرستان خانوار که سیم کارت رایگان خود را دریافت نموده ولی هنوز سیم کارت شان فعال نشده است، می توانند جهت اعلام این موضوع به پرتال همراه اول بخش پیگیری سیم کارت رایگان، مراجعه و عدم فعال بودن سیم کارت خود را اعلام نمایند.

اپراتور موارد دریافتی را به شرکت پست جهت تسریع در اعلام شرایط ارسال و پس از دریافت تاییدیه نسبت به فعالسازی آن ها اقدام خواهد نمود.

فرآیند تحویل و فعالسازی سیم کارت سرپرستان خانوار، بدین صورت است که پس از دریافت سیم کارت و احراز هویت مشترک توسط مامور پست، این شرکت تحویل سیم کارت را به اپراتور اعلام نموده و پس از آن اپراتور نسبت به فعالسازی آن اقدام می نماید و برای فعالسازی سیم کارت نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی نیست.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 12 تیر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 990

به "راه اندازی سامانه پیگیری فعالسازی سیم کارت های سرپرست خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه پیگیری فعالسازی سیم کارت های سرپرست خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید