رونمایی از استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران : استراتژی آغاز شده از طریق ولیعهد سعودی همچنین در پی ارتقای کلیه خدمات و وسایل حمل و نقل، تقویت سیستم خدمات لجستیک و موارد حمل و نقل مدرن برای حمایت از فرایند توسعه جامع در عربستان است.

رونمایی از استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان

به گزارش به نقل از ایسنا، منابع خبری از آغاز یک استراتژی ملی در زمینه حمل و نقل و خدمات لجستیکی برای ایجاد ارتباط میان سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا از طریق ولیعهد سعودی خبر دادند.

خبرگزاری رسمی عربستان خاطرنشان کرد که محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی سه شنبه یک استراتژی ملی در زمینه حمل و نقل و خدمات لجستیکی را آغاز کرد.

این رسانه گزارش داد که هدف این استراتژی تثبیت موقعیت عربستان به نام یک قطب لجستیک جهانی است که سه قاره را به یکدیگر پیوند می دهد.

استراتژی آغاز شده از طریق ولیعهد سعودی همچنین در پی ارتقای کلیه خدمات و وسایل حمل و نقل، تقویت سیستم خدمات لجستیک و موارد حمل و نقل مدرن برای حمایت از فرایند توسعه جامع در عربستان است.

ولیعهد سعودی معتقد است که این استراتژی به ارتقای توانایی های انسانی و فنی در بخش حمل و نقل و خدمات لجستیک در عربستان کمک کرده و ارتباط با را تقویت می کند.

محمد بن سلمان تأکید کرد که این استراتژی به عربستان این امکان را می دهد که از موقعیت جغرافیایی خود که میان سه قاره است، برای متنوع سازی اقتصاد خود سرمایه گذاری کند.

وی همچنین گفت که این استراتژی در توسعه زیرساخت ها، راه اندازی چندین سیستم عامل و منطقه ها لجستیکی در عربستان، اجرای سیستم های عامل پیشرفته و تقویت مشارکت های مؤثر میان سیستم دولت و بخش خصوصی برای دستیابی به چهار هدف اصلی متمرکز است.

محمد بن سلمان همچنین شرح داد که این استراتژی باعث پیشرفت پادشاهی در زمینه حمل و نقل هوایی برای رسیدن به رتبه پنجم در جهان و افزایش مقصد پروازهای آن به بیش از 250 مقصد بین المللی می شود و به بخش هایی مانند حج، عمره و جهانگردی خدمات ارائه می دهد تا به اهداف ملی خود برسد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1909

به "رونمایی از استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید