فال روزانه آدینه 24 آذر 1396

به گزارش اخذ ویزا، فال روزانه آدینه 24 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 24 آذر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج قوس (Sagittarius)
  • ماه در موقعیت برج عقرب (Scorpio)

فال روزانه آدینه 24 آذر 1396

فروردین

پس از رویاروی با بعضی چالش های عظیم عاطفی، امروز آماده اید که ازخلوت خود خارج شده و دوباره با زندگی روبرو شوید. با این حال باید این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی پای تفریحات و کارهای عجیب و غریب به میان می آید زیاده روی نکنید و خودتان را دوباره به دردسر نیندازید. بهتر است در طول روز کمی جلوی زبانتان را گرفته و هر حرفی که به ذهنتان می آید را به زبان نیاورید، اما با غروب آفتاب می توانید در زمینه با آزادی بیشتری برخورد کنید! شاید با خودتان احساس کنید که هیچ گاه از شرایط فعلیتان رهایی نخواهید یافت. در این جهان هیچ چیز تا ابد اامه نخواهد یافت، پس بی فایده خودتان ا با این ذهنیت منفی آزار ندهید .

اردیبهشت

خوشبختانه امروز با طلوع دوباره آفتاب و فرا رسیدن روزی دیگر احساس عدم امنیتی که دیروز داشته اید رفع خواهد شد. شما در نهایت آرامش اطمینان دارید که هر کاری که برای رسیدن به رویاهایتان ضروری است را دارید انجام می دهید. بااین حال باید مواظب باشید که اسیر غرور بیش از حد نشوید و تواضع و فروتنی خود را حفظ کنید. داشتن اعتماد به نفس زمانی ارزشمند است که با تواضع همراه باشد، اعتماد به نفس کاذب و تکبرآمیز نتیجه ای جز سقوط برایتان به همراه نخواهد داشت. جنبه بازیگوش را آزاد بگذارید تا از روز تعطیلتان لذت ببرد، در غیر این صورت در ساعات پایانی روز احساس کسالت و افسردگی خواهید کرد .

خرداد

پس از چالش عاطفی غیر منتظره ای که دیروز پشت سر گذاشته اید، امروز اماده هستید تا به جهت عادی زندگیتان بازگردید. شما دلتان می خواهد خیلی سریع ایده های جدید فوق العاده ای که در سر دارید را با دیگران در میان بگذارید و آنها هم با اشتیاق شدید دور هم جمع شده و به حرف هایتان گوش می دهند. با این حال باید مواظب باشید که از هر گونه اغراق و گزافه گویی خودداری نموده و همراه با صداقت و احساس مسئولیت صحبت کنید، در غیر این صورت نقشه هایتان بی آن که مجالی برای عملی شدن بیابند تا همواره در مرحله نقشه کشی باقی خواهند ماند. یادتان که نرفته همواره صداقت بهترین سیاست است؟

تیر

امروز حال و هوایتان به طور قابل توجه بهتر شده و احساس سبکی می کنید و می توانید گارد دفاعیتان را کنار گذاشته و نفس راحتی بکشید. شما امروز برعکس حالت همیشگیتان خیلی سخاوتمند شده اید و اصلا حواستان به جیبتان نیست، اما بهتر است با احتیاط بیشتری رفتار کنید تا فردا از بذل و بخشش بیش از حد امروزتان پشیمان نشوید. در خصوص وقتتان هم همینطور! با وجود این که حس می کنید انرژی زیادی در اختیار دارید، بهتر است تمام انرژی خود را صرف یاری کدن به دیگران نکنید و برای کارهای خودتان هم به اندازه کافی وقت بگذارید. درست است که امروز تعطیل هستید، اما حتما کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت .

مرداد

امروز شما از این که مانند شیری غرش کنید و حضورتان را به همه اعلام نموده و قدرت خود را نشان دهید لذت می برید. در حال حاضر اعتماد به نفستان چنان اوجی گرفته است که اگر بخواهید به همین صورت به تعریف و تمجید از خودتان و توانایی هایتان ادامه دهید ممکن است در دیگران بازخورد منفی ایجاد کنید. پیش از آن که بخواهید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم رجحان خود نسبت به دیگران را نشان دهید کمی بیشتر فکر کنید. اقدام های پیشگیرانه از این که کنترل اوضاع از دستتان خارج گردد ممانعت خواهند کرد. همچنین مواظب باشید با عشقتان مسابقه بیا ببینیم کی بهتره به راه نیندازید چه ببرید و چه ببازید در واقعیت شما بازنده این میدان خواهید شد .

شهریور

شاید دیروز برای شما روز سخت و پردردسری بوده باشد، اما امروز راحت تر و آرام تر از دیروز خواهید بود. احساس شوخ طبعیتان سر جایش بازگشته است و مسائلی که سر راهتان قرار می گیرند به اندازه روزهای قبل حاد و جدی به نظر نمی رسند. با وجود این که خودتان معتقد هستید این توانایی را دارید که به هر چیزی که خودتان بخواهید برسید، بهتر است امروز لیست کارهایی که می خواهید انجام دهید را کوتاه نگه دارید و خودتان را اذیت نکنید. امروز روز تعطیل شماست و پس از چند روز سخت بهترین کار این است که تا جای ممکن از امروزتان لذت ببرید و به خودتان به اندازه کافی استراحت بدهید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید .

مهر

شاید این چند روز اخیر در خلوت خود انگیزه ها و خواسته هایتان را زیر سوال برده باشید، اما امروز دیگر روز این جور فکرها نیست و باید سعی کنید از این روز تعطیلتان نهایت استفاده را برده و تا می توانید تفریح کنید. شما در حال حاضر رفتاری اجتماعی و محبت آمیز دارید و در هر جمعی که قرار بگیرید خیلی زود با همه از غریبه گرفته تا آشنا ارتباط برقرار خواهید کرد و خاطرات خوبی را برای خودتان و اطرافیانتان رقم خواهید زد. با این حال ممکن است به خاطر لیست بلندبالای کارهایی که در انتظارتان هستند کمی نگران باشید. اصلا خودتان را ناراحت نکنید و این روز زیبا را به کام خود تلخ نکنید. انجام هر کاری که ضروری نیست را برای روز دیگری بگذارید .

آبان

خوشبختانه تردیدها و ترس هایی که این روزها تجربه نموده اید امروز به تاریخ خواهند پیوست و روزتان را با انرژی بیشتر و حال بهتری شروع خواهید کرد. حس هدف مندی تازه ای را در وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد اهدافتان را با انرژی تمام دنبال کنید. شاید امروز از یک کار به سوی کار دیگری بدوید، اما اشکالی ندارد زیرا شما مهارت زیادی در انجام چند کار به طور همزمان دارید و خودتان هم از نتیجه این کوشش هایتان لذت می برید. البته در ساعات پایانی روز ممکن است احساس خستگی کنید یا نتوانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید و کارهایتان را پیش ببرید. باز هم اشکالی ندارد! فردا به اندازه کافی برای استراحت کردن وقت خواهید داشت !

آذر

امروز در طول روز همچون یک ماهی که از آب بیرون افتاده باشد احساس بیقراری می کنید، اما با غروب آفتاب همه چیز کم کم به حالت عادی باز خواهد گشت و احساس می کنید که دیگران خیلی بیشتر به شما و حال روحیتان اهمیت م یدهند و نگرانتان هستند.شما بیش از آن چه می خواسته اید برای کنار آمدن با مسائل عاطفی خود وقت گذرانده اید، اما امروز دوباره انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید و آماده اید تا دوباره برای ساختن رابطه عاطفی خود وقت بگذارید و رویاهایتان را دنبال کنید. یادتان باشد که داشتن صداقت در حرف هایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به هیچ عنوان برای رسیده به خواسته های خود به دروغ متوسل نشوید .

دی

این که پس از متوقف کردن همه کارهایتان به خاطر پرداختن به مسائلی که در روابط عاطفیتان به وجود آمده بودند، حالا و پس از راحت شدن خیالتان می توانید اوضاع زندگیتان را به حالت عادی بازگردانید برای شما بسیار خوشایند است. ما هنوز مسائلی هستند که به رسیدگی شما احتیاج دارند، شاید حتی لازم نباشد طرف مقابلتان را وارد این ماجرا کنید و بهتر باشد مشکل را با خودتان حل کنید و مالکیت طلبی خود در رابطه عاطفیتان را تحت کنترل درآورید. شاید ساعات اولیه امروز کارهایتان خیلی راحت تر پیش بروند، اما در بعدازظهر ممکن است با مسائل و ناهمواری هایی روبرو شوید، پس سعی کنید بخش مهمتر کارهایتان را تا پیش از بعدازظهر به انجام برسانید .

بهمن

اگر کاری باید انجام دهید که احتیاج به نظم و ترتیب و توجه دارد بهتر است حداقل تا فردا دست نگه دارید، زیرا امروز هیچ کدام از این موارد را در اختیار ندارید. قدرت انکارناپذیر عشق امروز به درگیری های عاطفی که دیروز داشته اید غلبه خواهد نمود و قدرت جاذبه فوق العاده ای شما و عشقتان را بار دیگر به هم نزدیک خواهد نمود. با این حال هر چند ناخوشایند به نظر می آید اما نباید این حال و هوای رمانتیک خیالتان را از آینده رابطه تان مطمئن کند، بهتر است به جای این که بی آن که حرفی از مسائل دیروز زده گردد به آغوش هم پناه ببرید با کمال آرامش موضوعاتی که در خصوصشان بحث نموده بودید را مجددا مورد آنالیز قرار بهید تا دوباره چنین شرایطی برایتان پیش نیاید .

اسفند

آشفتگی هایی که دیروز در رابطه عاطفیتان وجود داشته اند امروز و با فرا رسیدن روزی جدید رفع خواهند شد و گرما و امیدواری جایگزین تردیدها و نگرانی هایتان خواهد شد. در حال حاضر عینک خوش بینی به چشمانتان زده اید و نگاهی مثبت به همه چیز و همه کس دارید و با انرژی و هیجان زیادی برای انجم کارها و وظایف خود احساس آمادگی می کنید؛ با این حال باید به خاطر داشته باشید که اهمیت کوشش و پشتکار را دست کم نگیرید. با وجود این که خیلی سر حال هستید و دلتان می خواهد تمام روز حرف بزنید بهتر است حداقل با فرا رسیدن امشب دست از پرحرفی و به ویژه غیبت کردن بردارید تا واکنش های دیگران باعث ناراحتیتان نشوند .

منبع: setare.com
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1403

به "فال روزانه آدینه 24 آذر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 24 آذر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید