مناطق ارزان برای اجاره نشینی در مشهد ، ارزان ترین نرخ های اجاره برای کدام محلات است؟

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش خبرنگاران، بازار مسکن در کلان شهرها با افزایش قیمت زیادی همراه بوده است و با توجه به کوچ بسیاری از افراد از شهرها و روستاهای کوچک به شهرهای عظیم، اجاره نشینی افزایش پیدا نموده است.

مناطق ارزان برای اجاره نشینی در مشهد ، ارزان ترین نرخ های اجاره برای کدام محلات است؟

بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، بعضی از ارزان ترین مناطق مشهد برای اجاره نشینی تعیین شده است.

کدام محلات مشهد نرخ اجاره ارزان تری دارند؟

بنا بر اطلاعات به دست آمده از آگهی های ثبت شده، شهر جدید گلبهار، در فاصله 35 کیلومتری شمال غربی مشهد، با متوسط اجاره هزار تومان برای یک متر خانه، جزء ارزان ترین محلات مشهد برای اجاره نشینی است.

طبرسی شمالی در شمال شرقی شهر مشهد، با متوسط اجاره یک میلیون و 680 هزار تومان برای یک آپارتمان 80 متری، در رتبه دوم فهرست از نظر ارزانی قرار گرفته است.

در فهرست به دست آمده از بعضی از مناطق ارزان ثبت شده در رابطه اجاره ماهانه مسکن در مشهد، الهیه و سرافرازان با متوسط اجاره سه میلیون و 520 هزار تومان، گران ترین محلات هستند.

در جدول زیر، لیست بعضی از ارزان ترین اجاره ثبت شده در بعضی از محلات مشهد را مشاهده می کنید.(دقت داشته باشید قیمت ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی 80 متری دو تا پنج سال در شهر مشهد و حومه در 10 روز گذشته آگهی های دیوار است.) (قیمت های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1822

به "مناطق ارزان برای اجاره نشینی در مشهد ، ارزان ترین نرخ های اجاره برای کدام محلات است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناطق ارزان برای اجاره نشینی در مشهد ، ارزان ترین نرخ های اجاره برای کدام محلات است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید