نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین الملل را فراهم کرد

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، شنبه (بیست وپنجم دی ماه 1400) نشست مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در نشست با مدیران کل پست استان ها با حضور رمضانعلی سبحانی فر، معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، معاونان و مدیران کل ستادی و اجرایی در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت ملی پست به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گشت.

نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین الملل را فراهم کرد

رعایت دقیق دستورالعمل ها در فرایندهای پستی لازم الاجراست

در ابتدای این نشست رمضانعلی سبحانی فر با بیان اینکه عملکرد پیروز شرکت ملی پست در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران باعث تقویت برند پست در سطح جهانی شد، اظهار کرد: باید درخصوص همکاری با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و رعایت دقیق دستورالعمل های ارسالی از حوزه فنی برنامه ریزی صحیح تدارک دید.

رئیس هیات مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه رعایت دقیق دستورالعمل ها در حوزه های مختلف فرآیندهای پستی لازم الاجراست، خواستار نظارت بیشتر و شناسایی عوامل مربوطه در حوزه ایجاد بی ترتیبی ها شد و بیان نمود: بهره برداری بیشتر از ظرفیت هاب ها و خطوط پستی و استفاده صحیح تمامی استان ها از ترولی ها، ترازوهای هوشمند و اتصال به نرم افزار جامع باجه قبول به جهت جلوگیری از تخلفات مربوطه ضروری است.

لزوم ایجاد وحدت رویه در اطلاع رسانی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

در ادامه نشست حسن عمیدی، مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز با تاکید بر اهمیت و توجه حداکثری بر اطلاع رسانی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، خواستار ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در خصوص پیاده سازی بسته اطلاع رسانی و رسانه ای تدوین شده از طریق دفتر ارتباطات شد تا با توجه به ظرفیت های موجود، اطلاع رسانی و تبلیغات موثری پیرامون این رویداد در سطح کشور انجام شود.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن آغاز تا دهم بهمن به مدت هشت روز برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2176

به "نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین الملل را فراهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین الملل را فراهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید