کلید روابط مالی ایران و ایتالیا به بخش خصوصی سپرده شد

به گزارش اخذ ویزا، رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بخش خصوصی کلید گشایش فصل نوین همکاری های مالی تهران - رم را در دست دارد و ایران برای گسترش تعاملات بین المللی خود از بخش خصوصی ایتالیا برای حضور در اقتصاد پرظرفیت خود دعوت می نماید.

کلید روابط مالی ایران و ایتالیا به بخش خصوصی سپرده شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار مالی اخذ ویزا، محسن جلال پور در کانال تلگرامی خود درباره سفر خود با رئیس جمهور و هیئت همراه وی به فرانسه و ایتالیا، اظهار کرد:مجموعه اتفاقاتی که در سفر رئیس جمهور روحانی به رم اتفاق افتاده،بسیار مهم و حائز اهمیت است. من هم مثل آدمی هستم که از بطن یک حادثه دارم برای شما گزارش می نویسم. یک حادثه بزرگ که قطعا نفع آن برای کشور خواهد بود.

وی اضافه نمود: خبر دیدارها را دارید و من هم تکرار نمی کنم اما آن چه برای من اهمیت دارد،اعتباری است که رئیس جمهور روحانی به بخش خصوصی ایران می دهد.

رئیس اتاق بازرگانی ایرن ادامه داد: آن ها که در دیدارها حضور دارند به خوبی متوجه می شوند که دکتر روحانی چقدر برای بخش خصوصی اعتبار ایجاد می نماید.این اعتبار غیر قابل وصف است.

وی با بیان اینکه آقای روحانی که خود کلید دار دولت تدبیر و امید است در دیدار متئو رنتسی نخست وزیر ایتالیا کلید روابط را به بخش خصوصی سپرد و گفت: بخش خصوصی دو کشور ایران و ایتالیا کلید گشایش فصل نوین همکاری های مالی تهران - رم را در دست دارند و ایران برای گسترش تعاملات بین المللی خود از بخش خصوصی ایتالیا برای حضور در اقتصاد پرظرفیت خود دعوت می نماید.

جلال پور گفت: برای نخستین بار در حضور رئیس جمهور ایران و نخست وزیر ایتالیا، سه قرارداد بخش خصوصی در زمینه های زیربنایی و فولاد و کشتی سازی به ارزش حدود 3 میلیارد یورو امضا شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 31 شهریور 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 569

به "کلید روابط مالی ایران و ایتالیا به بخش خصوصی سپرده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلید روابط مالی ایران و ایتالیا به بخش خصوصی سپرده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید