دور جدید سرمایه گذاری های همراه اول در استارتاپها

به گزارش اخذ ویزا، طی مراسمی قرارداد سرمایه گذاری شرکت کسب وکارهای نوپای حرکت اول در شرکت فنی و مهندسی همراه مکانیک به امضا رسید.

دور جدید سرمایه گذاری های همراه اول در استارتاپها

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، محمدمهدی عباسخانی مدیرعامل حرکت اول از دور جدید فعالیت این شرکت در حوزه سرمایه گذاری بر روی استارتاپها اطلاع داد و گفت: استراتژی حرکت اول، همراهی با کارآفرینان در حوزه های اقتصادی، فنی و اجرایی است؛ به این شکل که علاوه بر تامین اقتصادی مناسب برای افزایش سرعت رشد آنها، تیمی از متخصصان و خبرگان حوزه های گوناگون، به عنوان مشاور در کنار کارآفرینان قرار خواهند گرفت و استارتاپها را در رسیدن به اهداف خود یاری خواهند کرد.

مدیرعامل حرکت اول، استارتاپ همراه مکانیک را به عنوان لیدر بازار خرید و فروش و کارشناسی خودرو، یکی از پروژه های جذاب حرکت اول معرفی کرد و گفت: این استارتاپ در سال پنجم فعالیت خود، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار آنلاین خرید و فروش و کارشناسی خودرو را به دست آورد و امیدواریم با تزریق سرمایه ای که رخ داده است، سرعت رشد و فاصله این استارتاپ از رقبا را بیش از پیش ببینیم.

وی اضافه کرد: از مزیت های همراه مکانیک می توان به تیم باانگیزه، تسلط به بازار و اهداف و برنامه های توسعه ای آن اشاره نمود.

پلتفرم همراه مکانیک در حال حاضر به عنوان مرجع ارائه قیمت های واقعی از بازار خودرو بر روی چندهزار مدل خودرو شناخته شده است که در کنار آن سرویس کارشناسی خودرو و سرویس خرید و فروش نیز به مشتریان خود ارائه می نماید. این استارتاپ چند مرحله جذب سرمایه از صندوق توسعه تکنولوژی، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر اسمارتاپ، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران داشته است که در آخرین مرحله توانست جذب سرمایه موفقی را از حرکت اول انجام دهد.

شرکت کسب و کارهای نوپای حرکت اول در راستای برنامه راهبردی پنج ساله شرکت ارتباطات سیار ایران(همراه اول) با مأموریت تحقق رویای دیجیتال تأسیس و رسالت این شرکت توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال در نقش سرمایه گذار جسورانه شرکتی (CVC) گروه همراه اول عنوان شده است.

تمرکز اصلی سرمایه گذاری حرکت اول شامل کسب و کارهای دیجیتال فعال در حوزه های تجارت الکترونیک و تبلیغات، خدمات اقتصادی و بیمه، گردشگری، حمل و نقل، سلامت، آموزش، ارتباطات، رسانه و سرگرمی می باشد.

طبق اعلام این شرکت، حرکت اول بر روی استارت آپ هایی سرمایه گذاری می نماید که مراحل رشد اولیه را پشت سر گذاشته و در آستانه رشد سریع باشند.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1095

به "دور جدید سرمایه گذاری های همراه اول در استارتاپها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور جدید سرمایه گذاری های همراه اول در استارتاپها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید