فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی منتشر شد

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش خبرنگاران، بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی روز 25 بهمن ماه 1400 برگزار می شود و ثبت نام در این دوره از جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از 25 آذر آغاز می شود و تا 9 دی ماه ادامه دارد.

فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی منتشر شد

ثبت نام در دو بخش افراد حقیقی (پژوهشگران حوزه سلامت) و نهادهای حقوقی انجام خواهد شد.

پژوهشگران حوزه سلامت که دارای حداقل H index دوازده هستند، محققین جوان و دانشجو که دارای حداقل H index هشت هستند، صاحبان اختراعات و فناوری، صاحبان پژوهش های برتر که آثار آنها در یکی از کمیته های علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت و اختراعات و فناوری مورد بررسی قرار می گیرند و دانشمند برتر در انجام پژوهش های اثر گذار بر حوزه سلامت می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

پژوهشگر باید فرم مربوط به فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را تکمیل کند. ارزیابی داوطلبان حقیقی در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، علوم پایه پزشکی و اختراعات و فناوری انجام می شود.

کلیه داوطلبان عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و شرکت کننده در گروه محققین و محققین جوان و دانشجو که در سامانه علم سنجی وزارت بهداشت اطلاعات پژوهشی دارند فقط لازم است اطلاعات عمومی را ثبت کنند و نیاز به ثبت اطلاعات پژوهشی نیست.

داوطلبانی که عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیستند و مایل به شرکت در گروه های محققین و محققین جوان یا دانشجو در هر کمیته هستند و همچنین کلیه داوطلبان شرکت در کمیته اختراعات و فناوری و گروه پژوهش برتر، اعم از هیأت علمی و غیر هیأت علمی لازم است پس از ثبت نام، کارنامه پژوهشی 6 سال گذشته (از سال 1395 یا 2016 و به بعد) را از طریق سامانه الکترونیکی جشنواره ارسال کنند.

در سال جاری محور دانشمند برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای اولین بار به محورهای بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اضافه شد. همچنین برای نخستین بار شرکت دانش بنیان برگزیده نیز در این رویداد انتخاب و معرفی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2138

به "فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید