واکنش وزیر کشور به درخواست تعطیلی تهران: تهران الان هم تقریبا تعطیل است!، تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران : وزیر کشور گفت: تهران الان هم تقریبا تعطیل است، مدارس تعطیل است، کارکنان با یک سوم توان در ادارات حضور دارند. معلوم نیست واقعا آلودگی هوا را تا کی خواهیم داشت، باید با کمترین هزینه شرایط را مدیریت کنیم.

واکنش وزیر کشور به درخواست تعطیلی تهران: تهران الان هم تقریبا تعطیل است!، تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، در حالی که تهران این بار نه به دلیل کرونا، بلکه به خاطر آلودگی هوا در شرایط قرمز قرار گرفته، اما دولت بازهم در برابر تعطیلی پایتخت مقاومت می نماید.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پاسخ به سوالی درخصوص احتمالی تعطیلی شهر تهران به دلیل آلودگی هوا گفت: تهران الان هم تقریبا تعطیل هست، مدارس تعطیل است، کارکنان با یک سوم توان در ادارات حضور دارند. هیچ تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده است.

وی اضافه کرد: معلوم نیست واقعا این آلودگی را تا کی خواهیم داشت، باید با کمترین هزینه شرایط را مدیریت کنیم. تصمیم در این خصوص بر عده کارگروه هوای پاک است و باید پیشنهاد استانداری در مراکز مربوطه به خودش انجام گردد.

کیفیت هوای تهران برای ششمین روز متوالی در شرایط ناسالم برای همه گروه های جامعه قرار گرفته است. روز گذشته کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی (مبنی بر ادامه فرایند پایداری های جوی در پایتخت) آخرین تصمیم درباره کنترل موقت این شرایط با تعطیلی ادارات را گرفت اما بعد از گذشت 24 ساعت هنوز هیئت دولت تصمیم رسمی برای ارائه پاسخ به ضرب الاجل این کمیته را اعلام ننموده است.

همچنین بندپی استاندار تهران روز گذشته از پیشنهاد استانداری برای تعطیلی دو روزه تهران به هیئت دولت خبر داده و اعلام نموده بود تا ساعتی دیگر نتیجه آن اعلام می گردد. اما با گذشت 16 ساعت از این اظهارنظر دولت هیچ تصمیمی در این زمینه نگرفته و اظهارات امروز وزیر کشور نشان می دهد دولت تمایلی برای تعطیلی پایتخت ندارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1564

به "واکنش وزیر کشور به درخواست تعطیلی تهران: تهران الان هم تقریبا تعطیل است!، تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر کشور به درخواست تعطیلی تهران: تهران الان هم تقریبا تعطیل است!، تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید